top of page

„Mohu jen doporučit, Martin fotí od srdce a chce aby jeho fotky měly příběh. Vyhraje si s detaily, nekouká na čas a umí odbourávat i počáteční ostych. Co dodat, i z tuctovky udělá na chvilku modelku.“

Jana Drimlová (Puklice)

"Martina jsme si jako svatebního fotografa vybrali, protože jsme nechtěli fotky jako přes kopírák, na jaké jsme od třebíčských fotografů zvyklí. A přesně to jsme dostali Vlastně ani nevím, jestli bychom mohli něco vytknout, atmosféra při focení byla skvělá, žádná křeč, Martin nás do ničeho nenutil, jen mírně nasměroval, což nám oběma vyhovovalo A na oslavě vyfotil úžasné momentky a vytvořil nám nádherné a hlavně autentické připomínky na náš velký den, opravdu doporučuji všemi deseti!"

Veronika Dvořák Kutinová (Třebíč)

"Naše fotečky ze svatby byly krásné, mnoho jich je z netradičního, ale o to zajímavějšího úhlu pohledu, Martin je prostě hračička a je vidět, jak na sobě neustále maká."

Veronika Civínová (Brno)

"Nádherné fotky. Jsme moc rádi, že Martin fotil naši svatbu. Díky němu máme krásnou památku na náš den. Pořád se na ně nemůžu vynadívat. Moc se mi líbí, že vznikly krásné, přirozené fotky bez strojených kýčových póz, kterých jsem se hrozně bála. Navíc hodně věcí nechal na nás. Což bylo doopravdy super. Navíc je vidět, že ho focení moc baví a dělá ho s láskou."

* anonymní recenze

"Focení s Martinem bylo naprosto pohodové a uvolněné. Marťas mi nechal jak volnost, tak zároveň mi uměl poradit a říct svůj názor. Na 100 % doporučuji všem, kteří se chtějí fotit v příjemné atmosféře a zároveň se spolehnout na to, že vzniknou kvalitní a pěkné fotky. Jde vidět, že je to Martinův velký koníček."

 Renata Vítková (Ústí)

"Matesovo foto můžu jen doporučit. Je to skvělý fotograf, který je ochotný, milý a foceni s nim bylo příjemné, i když sem se ze začátku bála, protože jsme se dříve neznali. Focení bylo přirozené a co se mi líbilo nejvic, jde mu především o to, aby se ,,modelka,, cítila dobře a svá. Myslím, že má obrovský potenciál, takže pokud chcete kvalitní a krásné fotky nebojte se mu napsat."

Anna Karásková (Brno)

„Focení s Martinem bylo jedno z nejlepších, jaké jsem zažila. Umí navodit úplně pohodovou atmosféru, poradí s pózováním. Domluva i samotné focení probíhalo v klidu a s úsměvem. Finální fotky jsou tak parádní, že se z nich těžko vybíralo. Díky a těším se na případné další setkání.“

Michelle Kuglerová (Jihlava)

"Focení bylo strašně super! Na nic jsme si nehráli, nedělali strojené pózy ani výrazy a díky tomu (a také díky konverzaci, kterou Martin vedl zcela nenuceně) jsem poprvé v životě nebyla z focení nervózní! Na druhou stranu uměl jemně poradit, zda např. hlavu zvednout, dát níž či trošku natočit tak, aby člověku nevznikli nehezké fotky plné třetích brad a špatně vypadající postavy!

 Doporučuji všem, co stojí o přirozené fotky s krásnou atmosférou!"

Kristína Škeříková (Vojkovice)

"Matesovo Foto vřele doporučujeme. Osvědčil se nám jako fotograf už podruhé, před pár lety nám dělal pár fotek se psem. Počasí tehdy nic moc, pes jako na potvoru neposlouchal, ale Martin se ukázal jako naprosto spolehlivý a trpělivý fotograf, dokonale se s tím popasoval. Už tehdy nápady jen sršel. Focení s ním bylo velmi pohodové a máme na něj příjemné vzpomínky. Proto jsme si ho po pár letech vybrali i jako svatebního fotografa, a jsme naprosto spokojení s výsledkem, fotky vyšly bezvadně. Martin skvěle zachytil atmosféru celého dne i vtipné momentky. Procházet jeho fotky bylo jako prožít celou svatbu znovu, žádný důležitý moment nechyběl. Takže velké díky! PS: Obávám se, že ti před objektiv ještě někdy vlezeme.

manželé Šabo (Brno)

bottom of page