základní informace /podmínky/ aneb čtěte pozorně prosím

(s platností od 11.5.2020)

I. Jak se objednat na focení?

 

Objednat se lze mailem nebo zprávou zde přes webovky nebo přes FB. 

II. CENA za fotografování?

Je-li rozhodující za kolik fotím - klikněte na: CENÍK 

III. Po portrétním focení, vybíráte sám nebo si mohu vybrat já?

Fotografie z portrétních focení Vám zasílám na Váš email (podmínka pro komunikaci s Vámi).
K výběru 2. - 3. den po samotném focení v podobě zmenšených (neupravených) náhledů, které ještě neslouží k publikaci (obsahují totiž vodoznak).

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga).

Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám.

IV. Svatební fotky, vybíráte sám nebo si mohu vybrat já?

Svatební výběr fotek je čistě v mé režii, mohu ale slíbit, že dostanete garantovaný počet fotografií dokumentující Váš svatební den (záleží, který balíček si vyberete). Viz. ceník.

V. Kolik fotek dostanu ?

> Balíček PORTRÉT: vždy záleží kolik si fotek ze zaslaných náhledů na Váš email vlastně vyberete, platí tak pravidlo 50 kč / 1 fotka (upravená, v tiskové kvalitě, bez loga).

VI. Kdy probíhá platba a musím platit hned po focení?

V případě portrétního focení (tedy i těhu, rande, rodina nebo glamour) je platba až po vyhotovení fotek převodem na účet!

U svatebního focení vyžaduji složení (nevratného) zálohy (2000kč) z ceny vašeho balíčku a v den konání svatby a zbytek částky doplatíte až po vyhotovení fotek a platba je převodem na účet.

VII. Kdy se mohu na své hotové fotky těšit?

U portrétních focení je doba vyhotovení zpravidla do 1 týdne.

U svateb do 3+ týdnů od termínů focení svatby a může se mírně lišit směrem nahoru, ale i dolů v závislosti na mé aktuální vytíženosti.

Fotografie předávám následovně:  zasláním odkazu ke stažení přes úschovnu v souboru (RAR, ZIP), stažením složky s fotografiemi v plném rozlišením.

VIII. Jak dlouho archivuji fotografie?

Surový formát RAW archivuji jen po dobu než fotky upravím, "výsledný produkt"  - fotky (v JPEG fotmátu) uchovávám po dobu (většinou)  min. 3 měsíců!

Odkaz na stažení fotografií z balíčků PORTRÉT je platný měsíc.

Odkaz na stažení Balíčku SVATBA je platný měsíce tři.

IX. Ochrana osobních údajů (dle GDPR z 25.5.2018)

Vážení klienti, kamarádi a náhodní uživatelé mých foto-služeb. Díky nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR, které se týká ať chceme či ne, každého z nás. Zejména v tomto případě jako je domlouvání termínů focení, poskytnutých informací, předávání náhledů i následně upravených fotek elektronickou cestou. Tak Vás mám povinnost informovat, že Vaše údaje, které mi poskytujete (tj. = jméno, příjmení, emailová adresa, příp. telefonní číslo) jsou výhradně určeny pro vyřízení  a zpracování Vaší objednávky (tj.  např. focení portrétů) a pro další zpracování a vyúčtování.

Vytvořením objednávky, ať písemně (pomocí formuláře na webu, facebookových stránkách, mailem nebo ústně po telefonu) dáváte souhlas k použití těchto údajů pro výše sepsané účely. Prohlašuji, že Vámi svěřené údaje nevyužívám jiným způsobem a neposkytuji je třetím stranám (osobám). Nevedu je nikde v kartotéce, po vyřízení Vaší objednávky jsou smazány.

POZOR čtěte!

Zároveň souhlasíte s uveřejněním fotek a použití pro marketingové účely. Tento souhlas můžete odmítnout, ihned po focení nebo kdykoliv později. Vaše rozhodnutí (dle zákona) musím plně respektovat a pokud již fotky budou uveřejněny, je neprodleně z webu odstraním. Toto platí, pokud zpětně bude chtít odstranit nějaké starší fotografie, které na webu již jsou. 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej 3.straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční a osobní prezentaci !!!

X. Další informace

Neupravené fotografie (až na velmi světlé výjimky) neposkytuji ;-)

V případě exteriérového focení, pakliže bych vážil cestu k Vám a žijete mimo okres Jihlavu, účtuji si cestovné 7kč/km. Což je připočítáno do celkové ceny, když bych jel třeba fotit, mimo okres Jihlava.

Track: ShuHANDZ + High Flow - Let me love You

https://soundcloud.com/shuhandz/let-me-love-you

 

Všechna práva vyhrazena ©